Webové stránky jsou ve vývoji. Prosíme o shovívavost. Postupně se doplňují. Děkujeme.

Historie Faberlic

V roce 1997 mladý podnikatel Alexej Nechaev založil kosmetickou společnost s "přímým prodejem", kterou nazval "Ruská Line". V té době se Alexej zaměřil na geniální vývoj sovětských vědců - emulzi se složkou Perftoran, která dokáže zachytit kyslík ze vzduchu a doručit jej do hlubších vrstev pokožky, což omlazuje kožní buňky. Získal patent pro využití tohoto unikátního kyslíkového komplexu v kosmetice, a od té chvíle začal jeho úspěch. Společnost začala vyrábět kosmetiku a prodávat ji přímým prodejem, tedy prostřednictvím sítě konzultantů, což je nejspolehlivější způsob, jak představit výrobky a jejich ideu konečným spotřebitelům než běžná maloobchodní síť.V roce 2001, "Ruská Line" byla přejmenována na Faberlic. Hlavním posláním společnosti bylo nejen produkovat vysoce kvalitní kosmetické výrobky a dávat je k dispozici milionům spotřebitelů, ale také podporovat seberealizaci těch, kteří chtějí vybudovat své vlastní podnikání v přímém prodeji. Za necelých 5 let bylo v celém Rusku i v zahraničí více než 5 milionů nadšených žen, které důvěřovaly kvalitě kosmetiky a odborným radám konzultantů společnosti Faberlic!V roce 2005 jsme dosáhli mnoha úspěchů: stali jsme se mezinárodní společností (se zastoupením v Rusku a 15ti dalších zemích), přijali řadu konzultantů, a tím se stali jednou z nejrychleji rostoucích kosmetických společností na světě, v hodnocení WWD Beauty Report International jsme získali 87. místo ze stovky největších  společností s výrobou parfumerie a kosmetiky.

       V roce 2007 Faberlic slavil 10 let! To je hodně - z hlediska moderních dějin, a málo - pokud se podíváte do budoucnosti. Jako výsledek společné práce laboratoří Faberlic a japonské laboratoře Nikko-Chemical, globálního výrobce inovačních kosmetických přísad, byl vyvinut nový vzorec pro transport kyslíku – „Dvojí dýchání“ - Novaftem O2. Nyní můžeme s jistotou říci: naučili jsme se řídit proces mikrocirkulace v kůži!

       V roce 2008 výzkumná laboratoř Faberlic společně s katedrou buněčné biologie a histologie Moskevské státní univerzity objevily novou "zbraň" v boji proti stárnutí - unikátní formuli Rala (přírodní R-alfa-lipoová kyselina), která se uplatnila ve výrobcích kosmetické řady Rala proti stárnutí. Přírodní R-alfa-lipoová kyselina je silný antioxidant a klíčový prvek pro udržení mladistvé pleti, spouští přirozený mechanismus pro regeneraci kožních buněk. Ve stejném roce jsme získali dva nové patenty na využití Rala v kosmetice. Během tohoto roku bylo vyrobeno více než 60 nových produktů Faberlic: kyslíkové přípravky pro péči o obličej a tělo, výrobky dekorativní kosmetiky a parfémy.

       Dnes je už více než 1 000 000 lidí ve 20ti zemích světa, kteří spojili svůj život s Faberlic, stali se partnery společnosti a každý den dávají krásu a mládí milionům žen, kterým nabízejí kosmetiku, která je opravdu účinná a zároveň cenově dostupná. Připojte se k nám i Vy!